  • MILWAUKEE 12V Stick Water Pump Bare Unit (M12BSWP-0)
Other Cordless
Other Cordless
  • DEWALT 18V Grease Gun Bare Unit (690Bar, 147g/min, 440g Cartridge)
  • MAKITA 18V Rebar Tying Tool (Bare Unit)
  • MAKITA 18V Coffee Maker (Bare Unit, 60mm Pod)
  • FESTOOL Exoskeleton ExoActive (EXO 18 HPC 4,0 I-Plus)
  • DEWALT 54V Demolition Hammer Kit (2x15Ah Batt, 41J, 28mm HEX)
  • MAKITA 18V Concrete Vibrator (Bare Unit)
  • DEWALT 18V Heat Gun Bare Unt (290-530°C, 109-190L/min)
  • MAKITA 18V Caulking Gun (Bare Unit)
  • DEWALT 18V Water Tank Bare Unit (15L)
  • MILWAUKEE 12V Soldering Iron Bare Unit (M12SI-0)
  • MILWAUKEE 18V Transfer Pump Bare Unit (M18BTP-O)
  • DEWALT 54V Alligator Saw Bare Unit (430mm, No Blade)
  • DEWALT 2x18V Pressure Washer Bare Unit (70/80/110Bar, 273L/h)
  • DEWALT 18V Grease Gun Kit (1x4Ah, 690Bar, 147g/min, 440g Cartridge)
  • MILWAUKEE 18V Grease Gun Bare Unit (M18GG-0)